İmalat Gurubumuz
Hasır, Kafes Tel İmalatı Paslanmaz Filtre İmalatı Laboratuvar Test ve Analiz Elekleri Çelik Hasır İmalatı Endüstriyel Filtre İmalatı Pirinç Filtre İmalatı Emiş Filtresi Paslanmaz Gazaltı Kaynak Daire,Silindir Kesim Punta Kaynak İşleri Kafes Hasır İmalatı Pizza Screen Rafı Gazaltı Kaynak Argon Kaynak Sarı Gümüş Kaynak Metal İşleme
İletişim Bilgilerimiz
EreZ Kaynak

Çelik hasır, Çesan ve Filtre Elek İmalatçısı

0212 549 36 20

0535 222 95 57

İkitelli Org.San.Bölgesi Dersan Koop San.Sit. S6 C Blok No:103 İkitelli / İSTANBUL

www.erezkaynak.com

info@erezkaynak.com

PASLANMAZ GAZALTI KAYNAK İŞLERİ

PASLANMAZ GAZALTI KAYNAK

Paslanmaz Gazaltı Kaynak Paslanmaz Gazaltı Kaynak

Paslanmaz Gazaltı kaynak işleriniz itina ile yapılır


Şirketimiz Erez Kaynak Metal Sanayi ve Ticaret paslanmaz gazaltı kaynak işleri, resme ve numuneye göre imalat imal etmektedir.

İmalatlarımızın Resimlerini Detaylı İncelemek İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

Paslanmaz Gazaltı Kaynak Nedir?


Gazaltıkaynağında gerekli sıcaklık, sürekli beslenen ve eriyen bir tel elektrotla kaynak banyosu arasında oluşturulan ark yoluyla ve elektrotdan geçen kaynak akımının elektrotta oluşturduğu, direnç ısınmasıyoluyla oluşur. Elektrot çıplak bir tel olup, bir elektrot besleme tertibatıyla kaynak bölgesine sabit bir hızla sevk edilir. Çıplak elektrot, kaynak banyosu, ark ve esas metalin kaynak bölgesine komşu bölgeleri; atmosfer kirlenmesine karşı dışardan sağlanan ve bölgeye bir gaz memesinden iletilen uygun bir gaz veya gaz karışımı tarafından korunur.