İmalat Gurubumuz
Hasır, Kafes Tel İmalatı Paslanmaz Filtre İmalatı Laboratuvar Test ve Analiz Elekleri Çelik Hasır İmalatı Endüstriyel Filtre İmalatı Pirinç Filtre İmalatı Emiş Filtresi Paslanmaz Gazaltı Kaynak Daire,Silindir Kesim Punta Kaynak İşleri Kafes Hasır İmalatı Pizza Screen Rafı Gazaltı Kaynak Argon Kaynak Sarı Gümüş Kaynak Metal İşleme
İletişim Bilgilerimiz
EreZ Kaynak

Çelik hasır, Çesan ve Filtre Elek İmalatçısı

0212 549 36 20

0535 222 95 57

İkitelli Org.San.Bölgesi Dersan Koop San.Sit. S6 C Blok No:103 İkitelli / İSTANBUL

www.erezkaynak.com

info@erezkaynak.com

SARI GÜMÜŞ (PRİNÇ VE ALÜMİNYUM) KAYNAK İŞLERİ

SARI, GÜMÜŞ KAYNAK

Sarı Gümüş Kaynak Sarı Gümüş Kaynak

Sarı gümüş kaynak işleriniz itina ile yapılır


Şirketimiz erez Kaynak Metal Sanayi ve Ticaret sarı gümüş kaynak (Prinç ve Alüminyum) işleri, resme ve numuneye göre imalat imal etmektedir.

İmalatlarımızın Resimlerini Detaylı İncelemek İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

Sarı Prinç Kaynak Nedir? Gümüş Alüminyum Kaynak Nedir?


Sarı Pirinç kaynak veya Gümüş Alüminyum Kaynak, bir erimiş metal dolgudur, iki adet prinç yada alüminyum metalinin lehimleme yapılarak birleştirilmesine Sarı , Gümüş Kaynak denir. Sarı lehim yada Gümüş lehim eklem boyunca akar ve bir katı oluşturmak üzere soğutulur . Lehim benzer şekilde, lehim erime ya da bileşenleri deforme olmadan, prinç,alüminyum metal parçaları kendilerini genellikle daha güçlü son derece güçlü bir şekilde birleşir. İki farklı metaller veya gümüş ve adi metaller gibi bronz , pirinç için idealdir. Bu yöntem, görünmez bir bağ yapmak için kullanılabilir, geniş bir sıcaklık aralığı içinde, esnek ve sarsıcı ve büküm hareketlerine dayanabilir.

Sarı Prinç Kaynak ve Gümüş Alüminyum Kaynak Şekilleri


Metaller ve sıcaklıklar farklıdır, ancak sarı kaynak, gümüş kaynak işlemi, lehimleme ile aynıdır. Borular, çubuklar, düz metal veya metallerin başka şekli sürece adet büyük boşluklar olmadan düzgün birbirlerine karşı uygun olarak, sarı kaynak,gümüş kaynak edilebilir.